Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Maska ochronna antysmogowa dla dzieci - kids

Oferujemy wysokiej jakości maski ochronne dla dzieci: przeciwsmogowe, przeciwwirusowe oraz na alergię. Skutecznie chronią najmłodszych przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami, takimi jak: wirusy, alergeny, smog oraz zanieczyszczenia komunikacyjne i inne pyły (specjalne modele przeciwpyłowe). Filtrują z maksymalną skutecznością.

Maski antysmogowe dla dzieci zaleca się stosować podczas:

  • spacerów w aglomeracjach, gdzie istnieje duże zanieczyszczenie powietrza,
  • jazdy na rowerze (mogą służyć jako maski rowerowe) wzdłuż ciągów komunikacyjnych,
  • zabawy na placach zabaw,
  • problemów z alergią,
  • wycieczek i spacerów przedszkolaków na skwery miejskie,
  • w okresach zachorowań na grypę - model antywirusowy (również w środkach komunikacji miejskiej).

Dzięki warstwowej budowie i wymiennemu filtrowi, maski antysmogowe dla dzieci, oprócz typowych zanieczyszczeń, chronią również przed wdychaniem zawieszonych w powietrzu cząsteczek PM10 i PM2.5, które są zawarte w smogu oraz zabezpieczają przed wirusami i alergenami. Ich uniwersalne zastosowanie sprawia, że cieszą się dużym zainteresowaniem naszych Klientów.

Maski antysmogowe dla dzieci wykonane są z wysokiej jakości bawełny i wyposażone w wymienny filtr PM2.5 zawierający hepa i węgiel aktywny. Są lekkie, dzięki czemu zapewniają młodym użytkownikom komfort podczas noszenia, a także doskonale dostosowują się do kształtu twarzy. Posiadają również niewielkie rozmiary - zmieszczą się do kieszeni, plecaka czy torebki, dzięki czemu użytkownicy mogą mieć je zawsze przy sobie i stosować w różnych sytuacjach.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe