Maski antysmogowe dla dorosłych: family oraz sportowe 

Maski ochronne, przeciwsmogowe, antywirusowe.

Chronią przed: wirusami, zanieczyszczeniami komunikacyjnymi oraz stosowane są na smog.

Filtrują z maksymalną skutecznością.

Wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania maska na smog to idealne rozwiązanie dla dużych metropolii, gdzie powietrze jest wyjątkowo zanieczyszczone. Wygodny system mocowania, specjalne materiały ułatwiające wydychanie dwutlenku węgla i jednocześnie uniemożliwiające osadzanie się wilgoci wewnątrz maski zapewniają wygodę używania nawet przy długich zastosowaniach. Maska posiada również regulację położenia filtrów co umożliwia ochronę okularów przed zaparowaniem.

dla dorosłych

 

Zaleca się stosować podczas:o

spacerów w aglomeracjach, gdzie istnieje duże zanieczyszczenie powietrza,

jazdy na rowerze (maski sportowe, maski rowerowe) wzdłuż ciągów komunikacyjnych, joggingu na skwerach miejskich, w okresach zachorowań na grypę (również w środkach komunikacji miejskiej).

Dzięki warstwowej budowie i wymiennemu filtrowi, maska oprócz typowych zanieczyszczeń chroni, w dużym stopniu, przed wdychaniem zawieszonych w powietrzu cząsteczek PM10 i PM2.5, które w dużej mierze są zawarte w smogu oraz zabezpiecza przed wirusami i może być stosowana jako maska przeciwalergiczna.

Maseczki wykonane są z wysokiej jakości włókien i wyposażone w wymienny filtr PM2.5 (na smog) zawierający hepa i węgiel aktywny.

Lekkie i wygodne w użytkowaniu. 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe