Rabaty

 

Darmowa dostawa

Od kwoty zakupu 129 zł

otrzymasz przesyłkę za 1zł

 

Dodatkowe rabaty - koszyk

pow 200 zł 4%

pow 300 zł 6%

pow 400 zł 8%

pow 500 zł 10%

Certyfikaty

 


 

 

Od kwoty zakupu 129 zł otrzymasz przesyłkę za 1zł. 

Istnieje możliwość odbioru osobistego :

Sklep Medyczny ORTO-MED Kraków ul. Kałuży 1 (przy stadionie Cracovia)

Sklep ABCmaski  Mogilany ul.Krótka 17a   w godz. 10:00 - 16:00 lub po telefonicznym uzgodnieniu

ODBIÓR NASTĘPNEGO DNIA PO ZAMÓWIENIU

 


 

 maska przeciwsmogowa opinie

Najlepsze maski dla dorosłych – przeciwpyłowe, antysmogowe i antyalergiczne

Prezentowana kategoria obejmuje bogaty asortyment masek dla dorosłych, których przeznaczeniem jest ochrona dróg oddechowych przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń, zgromadzonych w powietrzu – szczególnie ważne jest zastosowanie masek antyalergicznych wobec osób, które zmagają się z różnego rodzaju alergiami wziewnymi. Maski przeciwpyłowe blokują zawieszone w powietrzu pyłki, które mogłyby działać drażniąco na drogi oddechowe, generując kaszel i duszności. Dzięki wykorzystaniu masek antysmogowych powietrze, które wykazuje zbyt wysoki poziom zanieczyszczenia, nie jest tak szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Każda osoba, która pragnie zabezpieczyć się przed smogiem, powinna wyposażyć się w profesjonalną i skuteczną maskę antyalergiczną, przeciwpyłową i smogową z serii QUALITY. To najwyższej jakości akcesoria, których efektywność wynika z wdrożenia najlepszych i sprawdzonych filtrów, skutecznie oczyszczających wdychane powietrze. Maski smogowe dedykowane są szczególnie mieszkańcom dużych aglomeracji miejskich, którzy narażeni są na codzienną ekspozycję na smog.

Maski dla dorosłych z serii QUALITY – najwyższa jakość i estetyka masek przeciw smogowi

Chcąc mieć pewność skuteczności oraz czystości wdychanego powietrza, warto zainteresować się prezentowaną ofertą masek dla dorosłych przeciw smogowi. Są one bowiem nie tylko efektywne w swej funkcji, lecz również wyglądają estetycznie. Ich stylistyka jest stonowana i uniwersalna, a kolorystka wystarczająco zróżnicowana, żeby każdy miał sposobność wybrać maskę antyalergiczną, smogową i przeciwpyłową, która spełni jego indywidualne oczekiwania wizualne. Preferencje estetyczne są jednym z istotnych kryteriów podczas wyboru masek antyalergicznych i przeciw smogowych. W okresach wzmożonej ekspozycji na zanieczyszczone i zapylone powietrze stanowią one bowiem nieodłączny element codziennych stylizacji. Z tego względu warto wybierać maski antysmogowe zgodnie z osobistymi wymaganiami.

Maski przeciw smogowi – doskonała ochrona dróg oddechowych

Każda maska antyalergiczna, dostępna w tej kategorii cechuje się najwyższą jakością, skutecznością oraz niebanalnym designem. Kryteria te decydują o atrakcyjności dostępnych w ofercie masek antysmogowych, które stają się coraz bardziej popularne i coraz częściej zauważalne na polskich ulicach. Wraz ze wzrostem świadomości, dotyczącej zanieczyszczenia powietrza i jego negatywnego wpływu na ludzki organizm, wzrasta popularność rozwiązań, jakimi są maski antyalergiczne i smogowe. Warto więc rozważyć zakup podobnego akcesorium, które skutecznie ochroni przed potencjalnymi schorzeniami, wynikającymi z ekspozycji na smog – maska antyalergiczna to propozycja dla wszystkich osób, dbających o swoje zdrowie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe